Суд відправив під варту підозрюваного у організації вбивства журналіста Бабченка

Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання прокурорів та застосував до підозрюваного у організації замовного вбивства російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка Бориса Германа запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Відповідне рішення оголосила суддя Вікторія Світлицька.

Нагадаємо, 29 травня, українські правоохоронці запобігли замаху на Бабченка. За даними СБУ, для вбивства Бабченка російські спецслужби завербували українця, який отримав 40 тис. доларів за організацію злочину. Організатор запропонував колишньому учаснику АТО за 30 тис. доларів вбити журналіста і передав завдаток в розмірі 15 тис. доларів. Правоохоронці затримали організатора замаху, який повідомив про плани усунення 30 осіб на території України. Також організатор за завданням російських спецслужб повинен був нелегально придбати зброю для закладки баз на території України.
В організації замаху підозрюється Борис Герман – виконавчий директор українсько-німецького СП «Шмайсер» – єдиного недержавного підприємства з виробництва зброї в Україні.
У свою чергу, підозрюваний заявив, що про те що вбивство буде не справжнім він знав і організація цього інсценованого вбивства відбувалась в рамках співпраці з контррозвідкою.