Абрамович відкликав документи на отримання британської візи

Російський олігарх Роман Абрамович, який нещодавно отримав ізраїльське громадянство, відкликав документи, які подавав для отримання британської візи, пише The Sun.

За даними джерел видання, віза Великої Британії йому виявилася вже не потрібною – через отримання громадянства Ізраїлю. Працювати в “Челсі” Абрамович без візи не зможе, пише видання, проте в лондонському клубі він жодної посади і не займає, оскільки ФК є його власністю.

Раніше стало відомо, що Абрамович отримав громадянство Ізраїля і прибув на територію цієї країни. До цього повідомлялося, що мільярдер, який останніми роками проживав у Лондоні, отримав відмову у продовженні візи від британської влади. Його попередня віза закінчилася 25 травня. Відмова ж послідувала у зв’язку з посиленням міграційних правил, ухвалених владою Великої Британії щодо російських підприємців на тлі справи про отруєння екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля.

Відзначимо, за даними Forbes, у Абрамовича є серйозні бізнес-інтереси в Ізраїлі, крім того він займається в цій країні благодійністю. Крім цього, в 2015 році він придбав у Неве-Цедеку (найстаріший квартал Тель-Авіва) нерухомість за 25 млн доларів. У цілому статки Абрамовича оцінюються в 11,4 млрд доларів.