Латвія передала 12 тонн гумдопомоги для Луганської області

Національні збройні сили Латвії передали 12 тонн гуманітарного вантажу населенню Луганської області, яке проживає в населених пунктах уздовж лінії розмежування, зокрема в Станиці Луганській.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації в понеділок, 4 червня.

“Вантаж, який прийшов сьогодні сюди, є не тільки гуманітарною допомогою, але й актом політичної підтримки”, – сказав Надзвичайний і повноважний посол Латвії в Україні Юріс Пойканс.

Він зазначив, що Латвія активно допомагає Україні в подоланні наслідків військових дій, зокрема, направляє гуманітарну допомогу, сприяє реабілітації учасників бойових дій і оздоровлення дітей на латвійській території. За його словами, існує зацікавленість у подальшому розвитку співробітництва Латвії з Луганською областю.

Логістичну підтримку на території України забезпечили представники Національної гвардії. За словами заступника командувача Нацгвардії генерал-лейтенанта Ярослава Сподаря, протягом останніх двох років, завдяки міжнародній співпраці, було доставлено понад 100 тисяч тонн вантажів у регіони, постраждалі від бойових дій на сході України.