Сільський голова вимагав від учасника АТО хабар за виділення земельної ділянки

На Львівщині голову однієї із сільських рад області викрили на хабарі у 2,5 тис. доларів США, які він вимагав від учасника Антитерористичної операції за виділення земельної ділянки площею 0,12 га.

Як йдеться у повідомленні Національної поліції України, посадовець пообіцяв учаснику АТО не створювати штучні перешкоди у виготовленні дозвільної документації та в подальшому посприяти у приватизації земельної ділянки.

«Працівники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції спільно з військовою прокуратурою Львівського гарнізону затримали голову однієї з сільських рад області під час одержання хабара. Правоохоронці встановлюють інші факти одержання хабарником неправомірних вигод за незаконні оборудки з землею», – зазначається в повідомленні.

За даним фактом слідчим управлінням поліції області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років, з конфіскацією майна.

Як повідомили у прес-службі військової прокуратури Львівського гарнізону, затримання відбулося сьогодні, 5 червня. Підозрюваний обіймає посаду голови однієї із сільських рад Жовківського району Львівщини.