«Львівську залізницю» очолив Крот

В управлінні регіональної філії «Львівська залізниця» сьогодні, 5 червня, в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов представив трудовому колективу Володимира Крота як виконавчого директора регіональної філії.

Про це повідомили у прес-центрі «Львівської залізниці».

Представляючи нового керівника, Кравцов наголосив, що він є досвідченим спеціалістом та професіоналом, і той факт, що до цього призначення він реалізовував технічну політику ПАТ «Укрзалізниця», свідчить, що оперативне та послідовне вирішення проблем, які нині заважають стабільній роботі Львівської залізниці, є сьогодні пріоритетним.

Кравцов також звернув увагу, що посаду виконавчого директора регіональної філії «Львівська залізниця» запроваджено як пілотний проект. Вона, в тому числі, передбачає розширення повноважень та можливість прийняття окремих оперативних рішень на рівні залізниці без погодження із центральним апаратом.

Зазначається, що першочерговим серед поставлених завдань є стабільний пропуск вантажопотоків через територію залізниці.

Довідка. Володимир Крот закінчив Харківський інститут інженерів залізничного транспорту, розпочав трудову діяльність у 1978 році на Південно-Західній залізниці.

З 1996 року – на керівних посадах у головних управліннях Державної адміністрації залізничного транспорту.

У 2014 році – начальник головного управління – головний ревізор з безпеки руху.

З лютого 2016 року й дотепер працював на посаді директора з інженерно-технічного забезпечення ПАТ «Укрзалізниця».