СБУ відкрила справу проти одного інтернет-видання, яке опублікувало список журналісів “під прицілом”

Співробітники Головного слідчого управління Служби безпеки України відкрили кримінальне провадження щодо розголошення відомостей досудового розслідування.

Як повідомляє прес-центр СБУ, на сторінці одного з інтернет-видань розміщено публікацію з переліком осіб, дані про яких є у матеріалах раніше відкритого кримінального провадження.

“У публікації зазначені прізвища громадян України та іноземних держав, яких планувалось фізично знищити в результаті терористичних актів на території нашої країни. При цьому відповідні дані будь-кому, у тому числі автору публікації вищезгаданого інтернет-ресурсу на розголошення зазначених відомостей органом досудового розслідування та процесуальним керівником не надавалися”, – повідомили у відомстві.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 387 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Нагадаємо, сьогодні, 5 червня, ряд ЗМІ опублікували список журналістів на яких начебто готувались замахи.

Як відомо, українські правоохоронці запобігли замаху на російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка, який живе в Києві, провівши 29 травня спецоперацію по інсценуванню його вбивства. За даними СБУ, для вбивства Бабченка російські спецслужби завербували українця, який отримав 40 тис. доларів за організацію злочину.