7 червня дициплінарна комісія прийме рішення щодо звільнення Лінчевського

Кабінет міністрів прийме рішення щодо звільнення заступника міністра охорони здоров’я Олександра Лінчевського після засідання дисциплінарної комісії 7 червня.

Про це під час засідання Кабміну повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Під час засідання Кабміну до прем’єр-міністра звернувся Олег Мусій, голова комітету з питань охорони здоров’я, з вимогою відставки Лінчевського.

“Вважаємо, і це рішення було одностайне вчора на засіданні комітету, висловлювання і дії першого заступника міністра охорони здоров’я, а також його підлеглого, пана Лінчевського, про те, що хворі все одно будуть помирати. Звіт рахункової палати опублікований уже, про те що неефективно півмільярда гривень використано на одну програму лікування за кордоном. Ви виділяєте кошти, а ця непрофесійна команда вбиває українців своєю непрофесійністю”, – зазначив Мусій.

На його думку, зараз відсутність кадрового рішення по Лінчевському, на чому наполягає комітет з питань охорони здоров’я, буде свідчити про те, що Кабмін є співучасником цього висловлювання.

“Думаю, що позиція Кабміну має бути жорстка, однозначна і сьогодні прийнята, – відставка таких заступників міністра з охорони здоров’я і прийняття кадрового рішення по всій команді міністерства”, – додав Мусій.

Комітет звернувся до Гройсмана з прохання урахувати його думку та передав офіційне звернення.

Також “Радикальна партія” у повному складі прийшла на засідання Кабміну для того, щоб вимагати відставки Олександра Лінчевського.

“Вся країна була вражена його виступом, що стосується лікування онкохворих, про те, що не треба лікувати цих людей, бо вони все одно помруть, і тратити гроші на онкохворих – це неефективно. Думаю, що кожен розуміє, як ці слова були сприйняті в суспільстві”, – зазначив глава “Радикальної партії Олег Ляшко.

Відзначимо, що 3 червня Міністерство охорони здоров’я України від імені Лінчевського вибачилося за його слова про неефективне лікуванні онкохворих за кордоном.