Невідомий одесит побив американського співака Білла Уоррена

В Одесі невідомий у ході конфлікту побив 71-річного американського співака Білла Уоррена.У Головному управлінні Національної поліції в Одеській області повідомили, що в поліцію надійшла заява громадянина США про те, що 5 червня близько 20.00 в центрі міста його побив невідомий.
Заявник вказав, що у нього виник конфлікт з невідомою йому людиною, яка в ході інциденту кілька разів ударила його по обличчю і руці.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом завдання легких тілесних ушкоджень.
Водночас відомий у місті активіст Юрій Дяченко повідомив, що напередодні на Дерибасівській зустрів іноземця, обличчя якого було в крові.
«Підійшов, запитав, що сталося. Відповідають: «Викликай поліцію». Дзвоню, в поліції запитують, чи потрібна швидка медична допомога, уточнив: потрібна. Через 25 хвилин приїжджає «швидка», лікар англійською не володіє. Медики хочуть відвезти іноземця, той сильно нервує, каже, що чекатиме поліцію…», – зазначив Дяченко.
Він оприлюднив у соціальних мережах фотографію побитого іноземця, якого ідентифікували як американського співака і шоумена 71-річного Білла Уоррена – володаря двох національних премій США, учня знаменитого Френка Сінатри.
На даний момент  не має  офіційної інформації, в якому із заходів, що проходять у місті, міг брати участь іноземний артист.
Зокрема, цей співак не значиться в списках офіційних гостей фестивалю Odessa Classics, який проходить з 1 по 10 червня. Про це  повідомив президент фестивалю Олексій Ботвінов.