Андрій Павелко: на дискредитацію ФФУ витратили близько 1 млн дол

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко заявляє, що проти ФФУ була організована спланована інформаційна атака.

“В інформаційній атаці були задіяні багато PR-агентства. Це була недешева проплачена акція, яка висвітлювалася і на каналі Росія 24.

Були здійснені кібератаки, зламували пошту ФФУ, особисті акаунти. На цю кампанію було витрачено близько 1 млн дол людьми, які знаходяться в Україні і не дуже хотіли проведення фіналу ЛЧ в Україні.

За цим стоїть минуле керівництво Федерації футболу України, яке “загнало” ФФУ в офшорні схеми. Ми бачимо з базою в Гореничах та ситуацією з Ярмоленко.

Я не хочу називати конкретні прізвища. Я вище цього. Я ні з ким не збираюся зводити рахунки. Я хочу, щоб в українському футболі був мир. Я не хочу відповідати брудом на бруд, і поважаю будь-яку думку”, – зауважив Павелко.

Нагадаємо, ряд ЗМІ опублікували фото дитини, зазначивши, що президент Федерації футболу України Андрій Павелко “віддав” Кубок Ліги чемпіонів своій прийомній доньці Лізі Чаус. Сам очільник ФФУ назвав цю інформацію фейком, який активно поширювали російські ЗМІ.