Київський Марш рівності “КиївПрайд”відбуватиметься з 8 до 17 червня

17 червня, у неділю, в Києві відбудеться Марш рівності “КиївПрайд”.

Про це повідомляє сайт організації.

Цього року прайд триватиме з 8 до 17 червня, розпочнеться з насиченої кіно-програми, міститиме дискусійні та розважальні івенти і закінчиться традиційним Маршем рівності. kyivpride.org

Приблизно за тиждень до Маршу повідомлять про деталі заходу, які поки що не оголошуються через загрози безпеки. Організатори просять учасників зарезервувати час у неділю, з 8:00 до 13:00 для участі в Марші (це включає дорогу в обидва боки).

Участь можуть взяти усі бажаючі. Також організатори пропонують заздалегіть зареєструватися для участі в марші, щоб ознайомитись з безпековою інструкцією, отримати інформацію про час та місце проведення маршу трохи раніше, ніж вона буде оголошена публічно та отримати детальну інформацію про шляхи і способи відходу після завершення Маршу.

В минулому році в марші взяли участь не менше 2 тисяч людей. В ході брали участь не тільки представники ЛГБТ-спільноти, а також іноземні дипломати, члени правозахисних організацій та звичайні громадяни.

Також в 2017 році напередодні проведення Маршу Рівності в Києві хакери зламали сайт ЛГБТ-організації “Гей-альянс Україна”, учасникам погрожували розправою.

Крім того, націоналістичні сили не вважають проведення маршу ЛГБТ-спільноти захистом прав людей і намагалися його заблокувати.