СБУ провела обшук у банківській комірці Вишинського

Внаслідок санкціонованого обшуку в банківській комірці керівника “РИА Новости Украина” Кирила Вишинського СБУ знайшла трудовий договір з російським ЗМІ, зброю і велику суму грошей.

Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Обшук в банківській комірці Вишинського

“Під час санкціонованого обшуку правоохоронці виявили у банківській комірці Вишинського понад 200 тис. доларів, предмет, зовні схожий на пістолет “Браунінг 1906”, та прямий трудовий договір між фігурантом справи і МІА “Росія Сьогодні” на керівництво представництвом на території України”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що триває досудове слідство.

Кирило Вишинський був затриманий 15 травня за підозрою в державній зраді. Через два дні, 17 травня, Херсонський міський суд заарештував його на 2 місяці. Сам Вишинський заявив, що відмовляється від громадянства України і просить допомоги у президента РФ Володимира Путіна.

Слідство стверджує, що навесні 2014 року генеральний директор МІА “Росія сьогодні” Дмитро Кисельов призначив Вишинського керівником українського представництва цієї структури. Потім журналіст поїхав до Криму, де за завданням керівництва МІА “Росія сьогодні” взяв безпосередню участь у пропагандистських акціях, спрямованих на підтримку анексії і приєднання півострова до Російської Федерації.

Після так званого “референдуму” Вишинський повернувся до Києва, де залучив підлеглих журналістів до написання матеріалів на користь так званих “Л/ДНР”.