Золотий матч переможців Другої Ліги закінчився перемогою команди з Волочиська

Команда з Хмельниччини стала кращою в золотому матчі за право називатися абсолютним переможцем Другої ліги України сезону 2017/18.

Організаторами матчу виступили: Федерація футболу України, Професійна футбольна ліга та ІА “Центр новин”.

“Агробізнес” не був фаворитом в поєдинку, команда з Волочиська зіграла максимально просто, прагматично і, головне, компактно. “Дніпряни” затіяли велику “партію” і програли в ній, хоча, можливо, підопічним Дмитра Михайленка не вистачало мотивації.

СК “Дніпро-1” створив декілька відмінних моментів, виділялися на полі Мемешев, Когут, Супряга і Кожушко, проте номінальні гості гідно стримували атакуючі пориви фаворита. Та й удача була на їхньому боці. Більш того, у хмельничан виходили небезпечні контратаки, вони намагалися притримати м’яч (коли це необхідно), остудити гарячий запал суперника і перейти до більш конструктивних дій. Не завжди це виходило, але і одного разу вистачило для успіху.

Золотий матч Другої ліги побив рекорд за відвідуваністю матчів плей-оф

Вирішальний м’яч у грі був забитий на 35 хвилині після боротьби у штрафному майданчику дніпрян і пас на Семенця, допоміг вразити ціль. Підопічні Михайленка явно не чекаючи такого повороту, розгубилися, і цей гол змусив їх переосмислити настрій на подальшу гру.

Номінальні господарі продовжували володіти перевагою, більше атакувати, і працювати над створенням небезпечних комбінацій. Ось тільки “Агробізнес” не закрився в своїй штрафній і при кожній зручній можливості йшов вперед, атакував, що змушувало дніпрян залишати біля своїх воріт великі сили. Ще раз відзначимо компактність хмельничан, які встигали на кожній ділянці поля відпрацьовувати по повній. Швидше за все, це і стало запорукою успіху.

Заміни від Михайленка не допомогли дніпрянам, явно активніші вони були, більше старалися, контролювали м’яч, але в сучасному футболі далеко не завжди перемагає команда, яка витрачає більше сил. Тим більше з таким браком при передачах. За рахунок самовіддачі, організованості і бойового настрою досить скромна команда з Волочиська обігрує СК “Дніпро-1”.

Світлина від Olga Vytak.

Друга ліга України. “Золотий матч”
9 червня. Київ. НСК “Олімпійський”

Головний арбітр: Дмитро Крівушкін (Харків)

СК Дніпро-1 – Агробізнес (Волочиськ) 0:1

Голи: Семенець 38

СК Дніпро-1: Юрчук, Супряга, Кожушко (Войцеховський 69), Лопирьонок, І. Когут (Карноза 78), Мемешев (Поплавка 75), Сніжко, Логінов, Бровченко, Польовий, Кравченко

Агробізнес: Одольський, Груша (Темнюк 57), Курило, Семенець, Слотюк, Думанюк, Плис (Н.Когут 79), Гагун, Кухарук, Полторацький (Юхимович 69), Скакун (Шевчук 74)

Попередження: Сніжко 16, Кравченко 89, Лопирьонок 90+5