На реабілітацію до Болгарії вирушили 10 травмованих учасників бойових дій на сході України

На реабілітацію до Болгарії вирушила перша група із 10 учасників АТО, які дістали поранення, травми та каліцтва під час бойових дій на сході України.

Про це йдеться в повідомленні на Урядовому порталі.

”9 червня у рамках Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації у Болгарію на двотижневу реабілітацію вирушила група із 10 травмованих учасників бойових дій на сході України. Ця ініціатива реалізується на основі угоди між Міністерством оборони Республіки Болгарія та Міністерством соціальної політики України в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні”, – йдеться у повідомленні.

Так, у групу входять учасники АТО, які дістали поранення, контузію, каліцтво або інші захворювання під час бойових дій на сході України.

Згідно з інформацією, Болгарія є провідною країною в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні та планує прийняти близько 300 травмованих учасників бойових дій на сході України на реабілітацію протягом двох років. Кожного 9 числа місяця нова група направлятиметься до військово-медичної лікарні Калероя – м. Хісар.