СБУ блокували у Хмельницькій області незаконне виробництво фальсифікованого алкоголю

Співробітники СБУ блокували у Хмельницькій області незаконне виробництво та збут фальсифікованого алкоголю з недоброякісної сировини.

Як повідомляє прес-центр СБУ, четверо жителів Кам’янець-Подільського організували виробництво контрафактних алкогольних напоїв під виглядом марок відомих брендів.

“Підпільний цех з виготовлення фальсифікату зловмисники обладнали в одному з покинутих складських приміщень міста. Готову «продукцію» вони розливали у так звані ПЕТ-пляшки різної ємності та пакети bag-in-box. Підроблену горілку ділки збували на території регіону через довірених осіб”, – повідомили у відомстві.

Під час санкціонованих обшуків у підпільному цеху вилучено майже п’ять тисяч літрів етилового спирту і дві тисячі літрів фальсифікованого алкоголю, а також близько п’ятдесяти коробів контрафактних тютюнових виробів. Вартість вилученого «товару» за цінами «чорного ринку» становить майже два мільйони гривень.

Зловмисникам оголошено про підозру в скоєнні злочину та вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 28, ч. 1, 2, 3 ст. 204 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Операція з викриття зловмисників проводилась спільно з фіскальною службою та прокуратурою.