На відкриття ЧС-2018 до Москви приїдуть лідери пострадянських країн – Кремль

На відкриття Чемпіонату світу з футболу до Москви 14 червня приїдуть насамперед лідери пострадянських країн і деяких країн Латинської Америки, бажаним гостем є також президент США Дональд Трамп.

Про це журналістам сказав прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, передає Уніан.

«Ще тиждень тому я обіцяв дати намітки, хто розділить з нами радість Чемпіонату світу з футболу із зарубіжних гостей», – сказав Пєсков.

Серед гостей, за його словами, які приїдуть: «президент» республіки Абхазія, президент Азербайджану, прем`єр-міністр Вірменії, президент Білорусі, президент Болівії, президент Казахстану, президент Киргизії, голова президії Верховного народного зібрання КНДР, президент Лівану, президент Молдови, президент Республіки Панама, обраний президент Парагваю, президент Руанди, наслідний принц Саудівської Аравії, президент Таджикистану, президент Узбекистану, «президент» Південної Осетії.

«Це ті, хто буде завтра на відкритті Чемпіонату світу», – сказав він.

За його словами, під час проведення Чемпіонату глави держав і урядів продовжать приїжджати до Росії, щоб відвідувати матчі за участю своїх команд.

При цьому Пєсков наголосив, що президент США Дональд Трамп, так само як лідери інших держав, є бажаним гостем на Чемпіонаті світу з футболу в Росії.

«Президент РФ Володимир Путін говорив, що він буде радий бачити всіх гостей у нас в Москві і, звичайно, це стосується і гостей зі Сполучених Штатів Америки на найвищому рівні», – сказав він, відповідаючи на запитання, чи може Дональд Трамп бути запрошеним до Москви як гість чемпіонату світу.

Пєсков також повідомив, що сьогодні в Москві відбудуться окремі переговори Путіна з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, з президентом Руанди Полем Кагаме, з президентом Болівії Ево Моралесом, з прем`єр-міністром Лівану Саадом Харірі, з прем`єр-міністром Вірменії Ніколом Пашиняном.

Матч відкриття Чемпіонату світу з футболу FIFA 2018 у Росії розпочнеться о 18:00 14 червня на стадіоні ”Лужники”, фінал пройде 15 липня також у ”Лужниках”.

Ігри Чемпіонату світу пройдуть з 14 червня по 15 липня на 12 стадіонах в 11 містах Росії: Москві, Санкт-Петербурзі, Самарі, Нижньому Новгороді, Казані, Сочі, Ростові-на-Дону, Саранську, Волгограді, Калінінграді та Єкатеринбурзі.

У турнірі, включаючи збірну Росії, зіграють 32 команди, розділені на 8 груп.