Microsoft оновить інтерфейс для Word, Excel, PowerPoint і Outlook

Microsoft анонсувала редизайн Word, Excel, PowerPoint і Outlook.

Про це йдеться в офіційному блозі компанії.

“Ці оновлення є ексклюзивними для Office.com і Office 365, протягом наступних кількох місяців ми будемо розгортати нові проекти, поетапно і ретельно тестувати зміни”, – наголошується в повідомленні.

Початковий набір оновлень включає в себе спрощену панель інструментів з новою анімацією, змінені кольори та іконки, а також пошук на основі технологій штучного інтелекту.

“Нові кольори і значки спочатку з’являться в веб-версії Word для Office.com. Потім, в кінці цього місяця користувачі побачать їх в Word, Excel і PowerPoint для Windows. У липні зміни перейдуть в Outlook для Windows, а в серпні з’являться в Outlook для Mac”, – зазначили в Microsoft.

Компанія також оновила систему пошуку, яка працює з документами, контактами або зустрічами, згаданими у програмах Office. При наведенні курсору на пошуковик він буде видавати рекомендації (назви документів, контактів, які були використані раніше).

Доки оновлення не пройдуть численні тестування, користувачі зможуть повернутися до класичної версії програми. Зміни користувальницького інтерфейсу для microsoft Word, Excel, PowerPoint і Outlook будуть з’являтися поетапно, протягом наступних декількох місяців.