Апеляційний суд засудив Крисіна до 5 років в’язниці

Апеляційний суд Києва частково задовольнив скаргу щодо вироку суду першої інстанції у справі вбивства В’ячеслава Веремія і засудив Юрія Крисіна до 5 років реального ув’язнення.“Суд постановив частково задовольнити апеляції прокуратури та представників потерпілих. Суд скасував вирок першої інстанції і призначив Крисіну нове покарання – 5 років в’язниці”, – йдеться у повідомленні.

Юрій Крисін у залі Апеляційного суду заявив, що повністю визнає свою провину.

“Я провину повністю визнаю і повністю каюсь. Прошу рішення Шевченківського суду залишити без змін”, – заявив Крисін після закінчення судових дебатів.

Зазначимо, Крисін є фігурантом справи про напад на журналіста газети “Вести” В’ячеслава Веремія. Його звинувачували в організації групи, яка напала на автомобіль журналіста і побила його самого битками. Також досі не встановлено, хто з учасників нападу завдав журналістові вогнепального поранення в живіт, яке стало смертельним.

Суд засудив Крисіна до 4 років умовно і зобов’язав сплатити судові витрати. Суддя визнав у його діях тільки хуліганство, а також виявив дві пом’якшувальні обставини – наявність малолітніх дітей і каяття.

26 лютого Юрія Крисіна облили зеленкою в Інституті серця. Зазначалося, що Крисін, зайнявши ліжко в дитячому відділенні Інституту серця, намагався сховатися від слідства, оскільки незабаром очікувався апеляційний суд у справі про загибель Веремія.