В Норвегії висунули кандидатуру президента США Дональда Трампа на Нобелівську премію миру

Два депутата правлячої Партії прогресу Норвегії висунули кандидатуру президента США Дональда Трампа на Нобелівську премію миру. Про це повідомляє NRK.

“В даний час ведеться процес забезпечення миру. Це крихкий процес, але ми повинні, звичайно, робити все можливе, щоб допомогти йому. Я вважаю, що ми можемо добитися цього, відправивши чіткий сигнал, а саме, присудивши Трампу Нобелівську премію миру”, – сказав один з парламентаріїв.

Наголошується, що до цього рішення підштовхнула зустріч Трампа з Кім Чен Ином. За словами депутатів, на саміті Трамп став “людиною світу і заслужив велику нагороду”. Це була перша зустріч президента США з лідером КНДР. За підсумками лідери також підписали історичний документ і пообіцяли суттєві зміни для світу.

Раніше Трамп став номінантом на Нобелівську премію світу за зусилля щодо ядерної програми КНДР. Лист з подібним запитом 17 республіканців палати представників Конгресу США направили Норвезькому комітету Нобелівської премії.

Трамп тоді відповів, що “всі думають, що він заслуговує” Нобелівську премію миру, але він хоче іншої нагороди – “перемога для світу”.