Аеропорт “Харків” прийняв перший рейс з Тбілісі нової грузинської авіакомпанії Myway Airlines

12 червня міжнародний аеропорт “Харків” прийняв перший рейс з Тбілісі нової грузинської авіакомпанії Myway Airlines.

Літак Boeing 737-800 з представниками перевізника, іноземними журналістами та почесними гостями прибув о 8:50 за київським часом. Борт, за традицією, зустріли святковою водною аркою.

Аеропорт, свого часу реконструйований бізнесменом Олександром Ярославським в рамках підготовки міста до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року (Євро-2012), став першими українськими повітряними воротами для цієї нової авіакомпанії.

Про це повідомила прес-служба аеропорту.

photo Dmytro Khapilin

“Грузія — країна, в яку українці завжди охоче літали. Ми любимо грузинську культуру, грузинську гостинність і раді, що наш аеропорт спільно з Myway Airlines тепер дає можливість літати в Тбілісі та Батумі комфортними прямими рейсами”, – заявив на прес-конференції генеральний директор аеропорту “Харків” Володимир Васильченко.

photo Dmytro Khapilin
Рейси грузинської авіакомпанії будуть регулярними.
По вівторках і суботах буде здійснюватися прямий переліт Харків – Тбілісі (час у дорозі 2 години 40 хвилин), а по середах і суботах – переліт Харків – Батумі (час у дорозі 2 години 35 хвилин).
Авіасполучення між Харковом і головним курортом Грузії було налагоджено 13 червня. Як стверджується на веб-сайті аеропорту “Харків”, квитки вже є в продажу. З урахуванням всіх зборів і платежів вартість перельоту в один бік становить від 99 доларів, в обидва — від 189 доларів.
Харківський аеропорт після реконструкції, в яку Олександром Ярославським було інвестовано понад 100 млн доларів, отримав новий стимул для розвитку. За кілька років підприємство значно збільшило пасажиропотік. Тільки за 5 місяців поточного року аеропорт обслужив 325,8 тис. осіб (+16% до показників січня-травня 2017 року). На сьогодні аеропорт співпрацює з безліччю авіаперевізників, серед яких Turkish Airlines, LOT, Pegasus, Wizz Air та інші.