Україна підписала меморандум про співпрацю з Hyperloop

Міністерство інфраструктури України підписало меморандум про співпрацю з компанією Hyperloop Transportation Technologies для впровадження технологій Hyperloop в Україні.

Відповідний документ було підписано у четвер, 14 червня.

З української сторони документ підписав міністр інфраструктури Володимир Омелян, а з боку HTT – головний виконавчий директор Дірк Альборн.

«З компанією, яка є найбільшим розробником технології Hyperloop підписано меморандум. Одним з підсумків цього візиту є намір спільно працювати в розробці цієї технології. Згідно з меморандумом, ми спільно розроблятимемо технологію, ми домовилися про спільний пошук інвесторів для цього проекту. Цей проект повинен бути комерційно успішним. Я сподіваюся, що ми зможемо створити спільний центр в Україні. Локація буде або в Києві, або в Дніпрі» – повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Він додав, що найближчим часом може бути створено RND-центр і дата-центр в Україні. Вони будуть займатись не лише технологією Hyperloop, а й новими матеріалами і складовими компонентами сучасних транспортних технологій.

22 лютого міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що Україна наступного року планує створити тестовий майданчик для реалізації проекту вакуумного потягу Hyperloop в Україні за підтримки партнерів, які будують Hyperloop у Мексиці.