Україну обрали до економічної та соціальної ради ООН

Генеральна Асамблея ООН 13 червня обрала Україну до складу економічної та соціальної Ради організації на період з 2019 по 2021 рік.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Так, членство України підтримали 176 держав.

“Членство в ЕКОСОР сприятиме реалізації в Україні найкращих світових практик в сфері соціально-економічних реформ. Плануємо також більш активно використовувати потенціал ООН для вирішення нагальних гуманітарних проблем”, – повідомив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

Зазначається, що ЕКОСОР – один із шести ключових органів ООН, який відповідає за координацію діяльності організації та її спеціалізованих установ в економічній та соціальній сферах, а до її складу входять 54 держави-члени ООН.

“У 2019 р. ЕКОСОР зосереджуватиме свою увагу на розбудові рівноправного та інклюзивного суспільства, зокрема забезпеченні гендерної рівності, посиленні соціального захисту людей з особливими потребами, поліпшенні гуманітарної ситуації в зонах конфліктів, підтримці малого та середнього підприємництва, боротьбі зі зміною клімату”, – наголошується в повідомленні.

У МЗС також нагадали, що востаннє Україна обиралася до складу ЕКОСОР на період 2010-2012 рр.