Російський суд знову відхилив касаційну скаргу щодо “кримських турбін” Siemens

Арбітражний суд Московського округу в четвер, 21 червня, відмовив у задоволенні касаційної скарги компанії “Сіменс технології газових турбін” (СТГТ), яка є спільним підприємством німецького концерну Siemens і російської компанії “Силові машини”.

СТГТ подала апеляцію на рішення судів нижчих інстанцій, які відмовили в позові до компаній ТОВ “Технопромекспорт” і ВАТ “Технопромекспорт” у справі про “кримські турбіни”.

Компанія, яка на 65 відсотків належить німецькому електротехнічному гіганту, вимагає повернення турбін, вироблених для електростанції в Тамані, але поставлених в анексований Росією Крим. Німецький концерн залучений до справи як третя особа і не виступає самостійним позивачем.

Скандал довкола поставок німецьких газотурбінних установок до Криму всупереч санкціям ЄС розгорівся влітку минулого року. Siemens звинувачує обидва “Технопромекспорти” в недотриманні умов договору. У відповідь на переміщення турбін ЄС запровадив проти трьох російських компаній і трьох фізичних осіб додаткові санкції.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, 14 червня Арбітражний суд Московського округу розглядав інші касаційні скарги щодо справи “кримських турбін” і також відхилив їх.