У Сумах трьох учасників групи, які займались гральним бізнесом, судитимуть

У Сумах прокуратурою області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно трьох учасників організованої групи, які займались гральним бізнесом.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Сумської області, в ході слідства встановлено, що двоє чоловіків із міста Запоріжжя з метою отримання незаконного прибутку вирішили організувати масштабну діяльність, пов’язану з азартними іграми в м. Суми, а до своїх протиправних дій залучили місцевого жителя.

Згідно із повідомленням, сумчанин, згідно розподілених обов’язків, підшукував місця для відкриття гральних закладів у м. Суми, забезпечував їх необхідною кількістю комп’ютерної техніки, особисто контролював всі витрати, пов’язані із роботою закладів тощо.

«У вересні минулого року під час проведення обшуків у гральних закладах вилучено комп’ютерну техніку, що використовувалась для надання можливості доступу до азартних ігор, грошові кошти, мобільні телефони та документи, що містять у собі відомості про обставини вчинення злочину», – зазначив начальник відділу прокуратури Сумської області Олександр Маслюк.

Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 3 ст. 28/ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом, вчинене у складі організованої групи) КК України. Їм загрожує штраф від 40 до 50 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.