Трамп з Путіним зустрінуться у Відні

Зустріч президентів Росії і США Володимира Путіна і Дональда Трампа, як очікується, відбудеться у Відні 15 липня, повідомляє в неділю австрійська газета Kronen Zeitung.

За її даними, до столиці Австрії кілька днів тому прибули російські та американські дипломати, щоб прояснити деталі зустрічі.

“Також до Відня вже прибувають групи російських та американських служб безпеки, які почали аналіз обстановки для організації переговорів двох лідерів”, – пише видання.

Тим часом в Кремлі поки не називають конкретних термінів проведення російсько-американського саміту.

“Поки ми не готові говорити про конкретні терміни”, – сказав прес-секретар президента Дмитро Пєсков в минулу п’ятницю “Інтерфаксу”. Так він відповів на питання, чи розглядають в Кремлі можливість проведення зустрічі президентів Росії і США в липні.

Раніше Трамп заявив про можливість зустрічі з російським лідером Путіним в наступному місяці. “Я розглядаю можливість зустрічі з Путіним в липні”, – процитувало в четвер Трампа агентство Bloomberg.

За даними джерел агентства, існують дві можливості для такої зустрічі – до саміту НАТО, який відбудеться 11 липня в Брюсселі, і після візиту Трампа до Великобританії 13 липня. При цьому вони уточнили, що ці плани поки не є остаточними.