Збірна Португалії упустила перемогу над Іраном в матчі ЧС-2018

У матчі третього туру групового етапу чемпіонату світу – 2018 зустрілися збірні Ірану та Португалії. Зустріч проходила на стадіоні «Мордовія Арена» в Саранську і завершилася з рахунком 1:1.

На 45-й хвилині португальську команду вивів вперед у рахунку Рікарду Куарежма, який відзначився після передачі від Адрієна Сілва.

На 53-й хвилині Кріштіану Роналду не зміг реалізувати пенальті, який сам же і заробив.

А на третій компенсованій хвилині другого тайму іранський форвард Карім Ансаріфард реалізував 11-метровий, вирвавши для своєї команди нічию у цьому матчі.

Збірна Португалії зайняла друге місце в турнірній таблиці групи B, а іранська команда фінішувала на третій сходинці і свій виступ на турнірі закінчила.