Хорватія обіграла Ісландію і вийшла в 1/8 фіналу ЧС-2018

Збірні Ісландії і Хорватії зустрілися в рамках заключного туру групового етапу чемпіонату світу – 2018.

Зустріч пройшла на стадіоні «Ростов Арена» і завершилася з рахунком 2:1 на користь хорватів.

На 53-й хвилині рахунок у матчі відкрив хорватський півзахисник Мілан Бадель. У другому таймі головний арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота збірної Хорватії, який успішно реалізував ісландський хавбек Гілф Тор Сігурдссон. У кінцівці зустрічі перемоги для хорватської команди домігся півзахисник Іван Перішич.

Збірна Хорватія набрала 9 очок і вийшла в плей-офф чемпіонату світу – 2018 з першого місця в групі D. Ісландська команда (1) залишає турнір, зайнявши четверту сходинку в турнірній таблиці групи D.