Французькі військовики постраждали в результаті атаки бойовиків в місті Гао на півночі Малі

Двоє мирних жителів були вбиті у неділю, 1 липня, і більше десяти осіб постраждали, зокрема декілька французьких військовиків, в результаті атаки бойовиків в місті Гао на півночі Малі.

Про це повідомляє Reuters.

“Згідно з останньою інформацією, яку ми отримали, загинули двоє мирних жителів”, – цитує агентство представника міністерства оборони Малі.

За його даними, в результаті атаки постраждали більше десяти осіб, зокрема від чотирьох до восьми військовиків, які брали участь в антитерористичній операції “Бархан”.

За даними Agence France-Presse, французькі солдати потрапили в засідку, влаштовану терористами на виїзді, який веде до міста Бурем.

Франція розпочала операцію “Бархан” влітку 2014 року спільно з урядами п’яти західноафриканських країн: Буркіна-Фасо, Мавританії, Малі, Нігеру і Чаду. Мета операції – продовження боротьби з мережею ісламістських угруповань, що діють в регіоні від Лівії до Гвінеї-Бісау.

В кінці квітня в результаті нападів ісламістів на північно-східному кордоні Малі з Нігером загинули кілька десятків цивільних осіб, в тому числі жінки і діти.

15 квітня стало відомо про напад бойовиків на базу ООН в Малі. В результаті нападу тоді загинув один миротворець, ще 10 отримали поранення.