Фонтан у сквері біля кінотеатру «Жовтень»вже реконструйований

На столичному Подолі реконструювали фонтан у сквері біля кінотеатру «Жовтень».

У прес-службі Київського міського голови повідомили , що водограй складається з чаші діаметром 7 метрів та з двох рингів, один з яких підіймає воду на висоту струменя 2,5 метри, а другий – на 1,5 метри.
Встановлено також нову систему фільтрації та знезараження води. Ввечері фонтан підсвічуватиметься різними кольорами.
Реконструкція здійснена у рамках капітального ремонту скверу. Сьогодні оновлену зону відпочинку відкрив мер міста Віталій Кличко.
У сквері оновили тротуари та доріжки, облаштували їх декоративною плиткою. Тут працюватиме тепер автоматична систему поливу газонів, встановлено нове освітлення, нові лави, урни для сміття. Крім того, у сквері встановили нові дитячий і спортивний майданчики. Також в спекотні дні тут працюватиме рамка для розпилювання води.
«Впевнений: сквер біля кінотеатру «Жовтень» стане родзинкою Подолу. Тут можна відпочити від міської метушні, погуляти з дітьми та в спеку, посидіти біля оновленого фонтану», – зазначив Кличко.
Він нагадав, що протягом останніх 4 років в Києва реконструювали водограї на Русанівці, на Майдані Незалежності та на вулиці Хрещатик. Крім того, проведено ремонти в 300 парках та скверах столиці.