Депутат місцевої ради за хабар виділяв землю для поховання померлих

На Київщині затримано депутата Гостомельської селищної ради, який за хабар у сумі 1 млн грн пропонував громадянину виділити землю для поховання померлих.

Як повідомилиу прес-службі прокуратури Київської області, підозрюваного було затримано вчора, 4 липня після отримання частини неправомірної вигоди у сумі 282,5 тис. грн.
Вказаний депутат, знаючи, що людині необхідно 5 місць для поховання, запропонував допомогти у вирішенні питання щодо видачі місць для поховання на кладовищі в смт. Гостомель.
Окрім цього, депутат селищної ради запропонував ще додатково 95 місць для поховання, які громадянин в подальшому може продати іншим людям.
За свої «послуги» зловмисник зажадав отримати 1 млн грн хабара, мотивуючи це тим, що він як депутат селищної ради вплине на директора комунального підприємства у питанні безперешкодного виділення місць для поховання.
Сьогодні, 5 липня прокурор Київської області Дмитро Чібісов повідомив депутату Гостомельської селищної ради про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) Кримінального кодексу України.
Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років з конфіскацією майна.