Павелко у парламенті підтримав національну збірну Хорватії

Народний депутат України, президент Федерації футболу України Андрій Павелко прийшов на засідання Верховної Ради у футболці національної збірної Хорватії.


Політик одягнув футболку збірної Хорватії на підтримку екс-гравця ФК «Динамо» (Київ), а нині гравця збірної Хорватії Домагоя Віди, та помічника тренера Огнєна Вукоєвича, яких покарали за те, що після перемоги хорватської збірної над збірною Росії на Чемпіонаті світу вони виклали в Інтернеті відео із вигуком: “Слава Україні!”.

Крім того, Павелко під час спілкування з журналістами пообіцяв компенсувати штраф у розмірі 15 тисяч доларів, покладений ФІФА на Огнена Вукоєвича, якого напередодні усунули від роботи зі збірною Хорватії, де він працював скаутом і займався аналізом суперників, і не зможе відвідувати наступні матчі.

«Я і керівництво ФФУ прийняли рішення компенсувати Огнену Вукоєвичу штраф, яким його ФІФА покарала, і запропонувати роботу у Федерації футболу України. Ми цінуємо людей, які віддані Україні і не бояться публічно демонструвати повагу до нашої держави! Спасибі! Слава Хорватії! Слава Україні!», — сказав Андрій Павелко.

Він також розповів, що ФФУ оперативно відреагувала на рішення ФІФА щодо захисту хорватів.

«Було відпрацьоване рішення ФФУ, відповідні кроки, які дали  Віді продовжувати грати за свою збірну, зокрема в півфінальних матчах. Бажаю Хорватії вийти у фінал, і привезли перемогу. А також, щоб слова «Слава Україні» лунали після фінального матчу», – наголосив Павелко.

Як відомо, Віда разом з екс-гравцем збірної Хорватії Вукоєвичем записали відео після перемоги хорватів над збірною Росії в 1/4 фіналу ЧС.

Після цього ФІФА офіційно оголосила попередження Віді, а Вукоєвича відсторонили від роботи на Чемпіонаті світу та позбавили акредитації.

Як відомо, Федерація футболу Хорватії звільнила екс-динамівця Огнена Вукоєвича за спільне відео з Домагоєм Відою зі словами Слава Україні.

9 липня ФІФА оштрафувала хорвата Огнена Вукоєвича за неспортивну поведінку після матчу чемпіонату світу зі збірною Росії.