Армія США затвердила нові нормативи фізпідготовки для військовослужбовців

Командування армії США удосконалили існуючі нормативи фізпідготовки, щоб “підготувати солдатів до важких умов бою”.

Як повідомило інтернет-видання Military.com, до жовтня 2020 року всі військовослужбовці, незважаючи на стать і вік, повинні пройти шестиступінчастий тест на силу, витривалість, координацію, швидкість, спритність і реакцію.

Нові нормативи будуть введені вперше за 38 років, розповів генерал-майор ЗС США Малькольм Фрост, курирує програму. За його словами, тестування “дозволить командуванню зрозуміти, в якому стані знаходяться бійці”.

Всі етапи тестування повинні бути виконані за 50 хвилин або швидше, хоча між вправами передбачений обов’язковий перерив. Спочатку американський солдат повинен виконати вправу зі штангою, а потім як можна далі кинути через голову кулю вагою понад 4,5 кг.

Потім солдати повинні по команді віджиматися, зробити забіги на короткі дистанції і пробіжки з важким вантажем. Відразу після цього запланована серія вправ на прес, а в кінці бійців чекає забіг в 3 км. Зазначається, що між кожним циклом вправ солдат повинен відпочивати дві хвилини, а перед фінальним забігом – п’ять хвилин.

“Прохідний бал за завдання – 60, а максимально можливий – 100. Таким чином, щоб здати тест потрібно буде набрати більше 360 балів, а рекордним показником стане 600”, – розповів генерал-майор. Відзначається, що восени необхідний спортивний інвентар буде доставлений в 60 батальйонів, а потім протягом року військовослужбовці будуть тренуватися в тестовому режимі. Загальна сума, яку витратять на спортивне обладнання, складе $30 млн.