Повернено у власність МОУ земельну ділянку площею 885га

В Одеській області у власність Міноборони повернуто земельну ділянку Тарутинського полігону площею 885 га.
Як повідомили  у прес-службі військової прокуратури Південного регіону України, військовою прокуратурою Білгород-Дністровського гарнізону 10 липня забезпечено реальне виконання рішення суду і повернено у власність Міністерства оборони України земельну ділянку Тарутинського загальновійськового полігону загальною площею 885 га вартістю 24,6 млн грн.
Відзначається, що Одеським апеляційним господарським судом у червні 2018 року скасовано рішення суду першої інстанції і задоволено позов військової прокуратури Білгород-Дністровського гарнізону в інтересах держави в особі Міністерства оборони та Білгород-Дністровської КЕЧ району до Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області та ВАТ «ім. Калініна».
Зокрема, рішенням суду визнано недійсним договір оренди землі, а відповідач зобов`язаний повернути вказану земельну ділянку, що входить до складу Тарутинського загальновійськового полігону та призначена для тренування військовослужбовців, підвищення їх бойової виучки.
«На виконання рішення суду сторонами виконавчого провадження 10 липня підписано акт прийому-передачі зазначеної земельної ділянки», – заявили в прес-службі.