У Луцьку на хабарі затримано керівника Волинського управління внутрішньої безпеки поліції

У Луцьку правоохоронці, вчора, 11 липня, затримали керівника Волинського управління внутрішньої безпеки поліції, який одержав хабар у розмірі 3 тис. дол. за непритягнення до відповідальності працівника поліції.

Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Згідно з повідомленням, працівники центрального апарату Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції отримали оперативну інформацію про причетність виконуючого обов`язки начальника Волинського управління внутрішньої безпеки поліції до корупційної діяльності.

«38-річний полковник поліції за непритягнення співробітника обласної поліції до кримінальної відповідальності вимагав 3 тисячі доларів», – йдеться у повідомленні.

За зібраними матеріалами Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції детективами Головного слідчого управління Нацполіції було розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України.

Очільника Волинського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України було затримано в порядку ст.208 КПК України, за підтримки та процесуального керівництва Генеральної прокуратури України, бійцями відділу швидкого реагування Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції відразу після одержання ним хабара. Найближчим часом поліцейському оголосять підозру та оберуть запобіжний захід.