ДФС: майже 60 тисяч автомобілів із іноземною реєстрацією перебувають на території України незаконно

В Україні 57,9 тис. транспортних засобів із іноземною реєстрацією, ввезених цього року в режимі «транзит», перебувають на території країни з порушенням терміну перебування.

Як повідомила прес-служба Державної фіскальної служби, з початку 2018 року в Україну було завезено 146,8 тис. транспортних засобів особистого користування з іноземною реєстрацією в режимі «транзит», 465,9 тис. – у режимі «тимчасового ввезення»: “З авто, що завезені цього року в режимі «транзит», 57,9 тис. транспортних засобів із іноземною реєстрацією перебувають в Україні з порушенням терміну».
При цьому відзначається, що поки що немає статистики щодо автомобілів, які ввезені в режимі «тимчасового ввезення», оскільки термін перебування цих автомобілів ще не завершився”.

Водночас, за даними ДФС, основними імпортерами нових легкових автомобілів в Україні в січні-червні 2018 року ввезено 35,5 тис. автомобілів, за якими сплачено майже 7 млрд грн митних платежів.

Упродовж 2017 року основними імпортерами в Україну було ввезено 79,5 тис. нових легкових автомобілів, за якими сплачено 15,6 млрд грн митних платежів.