Порошенко: “Північний потік-2” загрожує енергетичній безпеці Європи

Президент України Петро Порошенко повідомив, що під час саміту у Брюсселі була вироблена спільна позиція щодо наступного етапу інтеграції України в європейські сектори, а саме – енергетичний союз та порушено питання проекту “Північного потоку-2”.

Про він це передає прес-служба Глави держави.

Порошенко повідомив, що в ході Саміту НАТО відбулись ефективні консультації і питання проекту «Північний потік-2» зайняло вагому частину обговорення під час його двосторонніх зустрічей з главами країн-членів Північноатлантичного альянсу.

“Сьогодні є тверда позиція, що “Північний потік-2” загрожує енергетичній безпеці Європи. Питання про “Північний потік-2″ зайняло вагому частину дискусії з президентом США Дональдом Трампом, президентом Польщі та іншими учасниками. І у нас вироблена абсолютно спільна позиція”, – написав Порошенко у Twitter.

«Це не є ніякий економічний проект, проект є абсолютно політичний. Мета проекту – завдати удар по Україні та по багатьом іншим членам Європейського Союзу та членам НАТО», – зауважив Президент щодо будівництва “Північного потоку-2”.