Трамп розкритикував міграційну політику Європи

Президент США Дональд Трамп в п’ятницю піддав різкій критиці політику країн Європи щодо міграції, яку назвав “дуже негативним явищем” для континенту.

З такими словами він виступив на спільній прес-конференції з главою британського уряду Терезою Мей в заміській прем’єрської резиденції Чекерс.

Журналісти попросили Трампа прокоментувати ситуацію з міграцією в Європі. Він відразу ж прояснив: “Я знаю, що з політичної точки зору не завжди коректно говорити про це, але я скажу це і заявлю про це привселюдно”.

“Я думаю, що міграція змінює європейську культуру. Я думаю, що це досить негативне явище для Європи, дуже негативне”, – відповів глава держави. За його словами, міграція “приносить дуже багато шкоди” Німеччині і “решти Європи”.

“Це дуже погано для Європи. Це дуже складна ситуація. Я маю на увазі, ви бачите ті ж теракти, що і я. Ми бачимо, що їх дуже багато”, – вважає глава Білого дому.

Він порадив європейським країнам “бути обережнішими”. “Тому що ви міняєте культуру, ви міняєте багато речей, ви міняєте безпеку, – упевнений президент. – Подивіться, що відбувається в тих країнах, які ніколи не стикалися з цими труднощами, ніколи не було проблем”.

Глава держави вважає, що із-за такої міграційної політики в Європі спостерігається “дуже сумна ситуація”. “Це дуже сумно, але я не думаю, що це добре для Європи, і я не думаю, що це добре для нашої країни”, – зазначив він, додавши, що лише “дав Європі рекомендації”, “дуже чітко і привселюдно”.

Крім того, Трамп в черговий раз також розкритикував міграційне законодавство Сполучених Штатів. “У нас дуже погані імміграційні закони. У нас практично відсутня імміграційне законодавство. У нас настільки погані закони, що я не можу навіть назвати законами”, – зазначив президент.

За його словами, у разі незаконного перетинання американського кордону, порушника не депортують негайно. Його чекає “судовий процес строком на п’ять років”, – зазначив глава держави. “Це сама божевільна річ, яка коли-небудь траплялася”, – сказав Трамп.