Збірні Бельгії і Англії змагатимуться сьогодні за третє місце ЧС-2018

Бельгія і Англія знову зустрінуться і знову без особливої мотивації в матчі за третє місце ЧС-2018. Дивитися поєдинок можна на каналі “Інтер”.

14 липня, 17:00

Бельгія – Англія

Календар іронічно звів команди в самому сумному поєдинку ЧС – поєдинку за третє місце. Бельгія і Англія грали в третьому турі групового етапу, коли вже забезпечили собі місця в плей-офф. У тому поєдинку друге складів перемогу здобули “червоні”. Зараз англійці можуть помститися команді Мартінеса, вигравши медалі, яких не було у родоначальників футболу з 1966 року.

Бельгійці також не проти вперше привести на батьківщину медалі Мундіалю. Але в такому поєдинку важливо, хто з команд раніше зміг відійти від поразки у фіналі. Виліт англійців вийшов куди емоційний та забрав набагато більше сил. На користь бельгійців говорить і досвід команди, який допомагає в таких ситуаціях.

Захисник збірної Бельгії Венсан Компані:

“Ми маємо намір діяти з максимальною віддачею та завоювати третє місце. Ми пишаємося, що зуміли повторити досягнення наших великих попередників, таких як Пфафф, Шифо, Кулеманс, Веркаутерен, Геретс і багато інших. Тепер зробимо все, щоб їх перевершити”.