Двох співробітників департаменту безпеки міськради Одеси запідозрили у перешкоджанні діяльності журналіста

В Одесі двом співробітникам департаменту безпеки міськради повідомлено про підозру у перешкоджанні професійній діяльності журналіста, який 13 липня здійснював відеозйомку конфліктної ситуації по вул. Некрасова.

Як повідомили  у прес-службі прокуратури Одеської області, процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зазначених подій здійснює Одеська місцева прокуратура № 3.
«Зазначені особи підозрюються в протиправних діях щодо журналіста, який здійснював відеозйомку конфліктної ситуації по вул. Некрасова в Одесі», – йдеться в повідомленні.
Зараз вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 171 і ч. 1 ст. 345-1 (загроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України здійснюють слідчі Приморського відділу поліції.
У соціальних мережах також з`явився відеозапис, на якому видно, як чоловік у камуфляжному одязі розпорошує газ з балончика в обличчя чоловікові, що проводить відеозйомку. Інший чоловік у камуфляжі б`є кийком людину, якв лежить на землі. У коментарях користувачі соціальних мереж пишуть, що це сталося на вулиці Некрасова.
13 липня в центрі Одеси на одній з парковок на вулиці Некрасова сталася сутичка між представниками охорони і журналістами, учасники інциденту розпорошили в бік своїх опонентів газ.
За деякими даними, напередодні на даній парковці співробітники департаменту муніципальної безпеки Одеської міськради хотіли демонтувати незаконно встановлені юніпаркери, але їм перешкодили охоронці розташованої поруч адвокатської контори.
13 липня співробітники мерії знову прибули для демонтажу, також на місці подій з`явилися представники одного із ЗМІ. В результаті стався вищезгаданий конфлікт, під час якого було розпорошено газ.