Угрупування сирійської опозиції підписали в Каїрі договори про перемир’я

Кілька угруповань сирійської збройної опозиції підписали в Каїрі дві угоди про взаємне припинення вогню і про приєднання до боротьби проти терористів в Сирії.

Про це в понеділок повідомила газета Al Ahram.

За її інформацією, угода про припинення вогню була досягнута між опозиційними фракціями, чинними на узбережжі Сирії. Крім оголошення взаємного перемир’я, передбачено домовленістю “участь у боротьбі з тероризмом, у зусиллях, спрямованих на політичне врегулювання конфлікту всередині країни, а також обмін полоненими і підтримка процесу повернення біженців в свої будинки”.

Угоду про перемир’я було досягнуто між збройними опозиційними структурами, зокрема, загонами “Джейш ат-Таухида”, дислокованими на півночі провінції Хомс. В угоді вказується, що опозиційні групи цій місцевості “приєднуються до боротьби з терористами і мають намір сформувати сили по збереженню миру і стабільності в регіоні”. Назви інших угруповань видання не наводить.

Відзначається, що сирійські фракції прийшли до угод за посередництва єгипетської сторони, сирійського лідера опозиційного руху “Завтра Сирії” Ахмеда аль-Джарбы і при гарантії Російської Федерації.