У Києво-Печерській Лаврі пройшла міжнародна конференція “Києво-Печерська Лавра – Афон – Єрусалим: єдність крізь віки”

З благословення Предстоятеля Української православної церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія проходить міжнародна конференція “Києво-Печерська Лавра -Афон – Єрусалим: єдність крізь віки”.

До участі у форумі були запрошені богослови та науковці з усього світу.

“Ми живемо в прекрасній часи. Я з Америки, з іншої частини світу, можу приїхати і відвідати України на кілька днів, щоб прийняти участь у форумі. Такі конференції є прекрасним прикладом того, як православні збираються разом і діляться своїми дослідженнями, ідеями і обговорюють їх один з одним”, – розповів представник православної церкви в США в штаті Індіана диякон Джозеф Стефан Олас.

До участі в конференції долучилися представники УПЦ непідконтрольних нині Україні територій. Архієпископ Ровеньківської єпархії владика Пантелеймон, на Луганщині, зазначив: там продовжують молитися за мир та єдність в Україні.

“Незважаючи на війну, ми не відокремилися від життя церкви в Україні і маємо адміністративний духовний центр, маємо предстоятеля, Священний Синод, рішення якого ми виконуємо там. Тобто Україна – єдина. Єдина саме тому, що є Української православної церкви”, – розповів він.

В понеділок у Києво-Печерській Лаврі відбудеться богослужіння в День народження преподобного митрополита Антонія Печерського, який власне і заснував Лавру. До цієї події в Києві очікують ще більше іноземних гостей і представників різних православних церков з різних куточків світу.