На хабарі у розмірі 4 тис. доларів затримали начальника відділу Управління державної архітектурно-будівельної інспекції

У Луцьку СБУ сьогодні на хабарі у розмірі 4 тис. доларів затримала начальника одного з відділів Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області та його спільника.Як повідомили у прес-службі УСБУ у Волинській області, посадовець вимагав від місцевого підприємця 4 тис. дол. за дозвіл на реконструкцію будівельного об’єкта, площею понад 500 квадратних метрів. Гроші повинні були передати через посередника.
Сьогодні, 25 липня, оперативники спецслужби затримали посередника на одній з вулиць Луцька під час отримання всієї суми неправомірної вигоди, а начальника одного з відділів Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в області затримали на робочому місці.
У рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України триває досудове розслідування.
Як зазначили в прес-службі СБУ у Волинській області, операція з викриття зловмисників проводилась спільно з підрозділом запобігання та протидії корупції ДАБІ України під процесуальним керівництвом прокуратури.