Пошукові роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі відновлено, – ДСНС

Станом на 7 год. 31 травня до пошуково-рятувальних робіт на Грибовицькому сміттєзвалищі залучено 475 людей та 63 одиниць техніки, у тому числі кінологічні розрахунки.грибовичі

Проведення пошуково-рятувальних робіт проводиться у безперервному режимі.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Доля трьох рятувальників, які опинилися під завалом, досі залишається невідомою.

З метою організації проведення першочергових заходів і забезпечення виконання у цілодобовому режимі аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт безпосередньо на місці події проведено засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Для запобігання виникнення негативних екологічних наслідків організовано проведення додаткових робіт по укріпленню дамби інфільтрату.

Безпосередню координацію аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт здійснює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пошукові роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі призупинили через загрозу зсуву.

Нагадаємо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників. Їх доля залишається невідомою. За фактом зсуву відкрито кримінальну справу.

Зазначимо, на вихідних на Грибовицькому сміттєзвалищі сталася пожежа сміття. Станом на ранок 30 травня пожежники повідомили про її повну ліквідацію.

Грибовицьке сміттєзвалище, куди вивозять сміття зі Львова та частини районів області, діє з 1957 року і є одним із найбільших забруднювачів навколишнього середовища на території Львівської області. Сміттєзвалище є третім за розміром у Європі та займає понад 33 га площі. Неодноразово селяни з навколишніх сіл, місцеві депутати та громадські активісти влаштовували протести з вимогою вирішити екологічну проблему області, однак полігон діє досі. Закрити сміттєзвалище і збудувати сміттєпереробний завод обіцяли практично кожен мер Львова та голова ЛОДА, однак безрезультатно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *