Бред Пітт подав на Анджеліну Джолі до суду

Судовий позов актора до колишньої дружини – відповідь на закиди про те, що він не допомагає їй у підтримці спільних дітей.

У середу, 8 серпня, юристи Бреда Пітта зареєстрували судовий позов, де сказано, що їхній клієнт заплатив Анджеліні Джолі близько $1,3 мільйона. Ще $8 мільйонів актор нібито позичив колишній дружині на придбання нового будинку, пише ВВС.

Позов поданий у відповідь на закиди Джолі та її адвокатів, які неодноразово заявляли про те, що актор не допомагає акторці забезпечувати їхніх спільних дітей.

Так, у вівторок, 7 серпня, один із юристів Джолі сказав, що виплати, які Пітт здійснював після розлучення з акторкою, були “незначними”.

Пара була у стосунках ще з 2005 року, проте одруження відбулося лише у 2014 році. У 2016 році Джолі подала на розлучення.

У судовому позові сказано, що заяви акторки щодо недостатньої підтримки з боку колишнього чоловіка – це “тонко завуальована спроба зманіпулювати ЗМІ”.

Бред Пітт та Анджеліна Джоліphoto AFP

Причиною розлучення пари стали “непримиримі розбіжності”, заявляла Анджеліна Джолі кілька років тому.

Згодом вона подала на колишнього чоловіка до суду, звинувативши його в жорстокому поводженні із дітьми. За словами Джолі, Пітт нібито дозволяв собі піднімати руку на їхнього сина. Розслідування цих звинувачень не підтвердило.

В акторів шестеро спільних дітей – усиновлені Меддокс, Пекс і Захара та біологічні Шайло, Нокс і Вівьенн.