Через борги “Харківобленерго” обмежило електропостачання “Харківських теплових мереж”

АТ “Харківобленерго” сьогодні, 10 серпня, обмежило електропостачання на об’єкти підприємства-неплатник  КП “Харківські теплові мережі” у зв’язку з систематичною заборгованістю за спожиту електроенергію у розмірі 344 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба “Харківобленерго”.

У товаристві зазначили, що переговори про відновлення своєчасних та повних платежів з боку КП “Харківські теплові мережі” не принесли позитивний результат.

АТ “Харківобленерго” з метою дотримання енергетичної безпеки регіону, а також недопущення виникнення заборгованості по заробітній платні та зриву проведення планових і поточних ремонтних робіт, вимушене вжити рішучі кроки, передбачені діючим договором між енергопостачальником та комунальним підприємством”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомив “Інтерфакс-Україна” прес-секретар “Харківобленерго” Володимир Скічко, товариство відключає адміністративні будівлі та службові приміщення.

“Уже проводиться обмеження. Ми не відключаємо технологію. Ми відключаємо адміністративні будівлі та службові приміщення. Ми хочемо максимально вивести з-під удару харків’ян”, – сказав він.

Скічко підкреслив, що енергетики діють в рамках договору і розглядають обмеження електропостачання як вимушений захід.

“З метою дотримання енергетичної безпеки регіону, а також недопущення виникнення заборгованості із заробітної плати та зриву проведення планових і поточних ремонтних робіт, ми змушені прийняти рішучі кроки, передбачені чинним договором між енергопостачальником та комунальним підприємством”, – сказав він.