Аднан Ківан відкрив другий Східний культурний центр з великим молитовним залом в Одесі

Меценат і глава корпорації KADORR Аднан Ківан відкрив другий Східний культурний центр з великим молитовним залом в Одесі.

Будинок дружби, як його вже неофіційно назвали, носитиме ім’я батька Аднана Ківана – Ахмеда Сулеймана Ківана.

Новий культурний центр має площею 2000 кв. м – це молитовний зал з окремими ярусами для чоловіків і жінок, кімнати для проведення конференцій і навчання, зал переговорів. Для богослужіння призначені два з трьох поверхів. На першому поверсі розміщуються адміністративні та технічні приміщення, а також зал для обмивання.

Першу молитву відвідали понад півтисячі парафіян зі своїми родинами та друзями, серед яких імами і представники арабських діаспор з різних куточків України.

По закінченню молитви парафіяни подякували Аднану Ківану за 20 років постійної підтримки та об’єднання мусульман – ще з початку будівництва першого арабського культурного центру в Одесі на вул. Рішельєвській.

“Ці культурні центри будуть завжди мостом дружби між нашими народами й Україною. Вони випромінюють тільки добро. Ми хочемо зміцнення зв’язків між людьми і релігіями. Друга мета центрів – допомога бідним людям. Мій кодекс совісті: можеш – обов’язково допоможи. Ми протягом багатьох років, з допомогою Бога, це робимо. Допомагаємо людям з операціями, лікуванням і житлом. З народженням нового культурного центру ми обов’язково продовжуватимемо цей шлях”, – заявив присутнім Аднан Ківан.

За словами керівника будівництва нового культурного центру Павла Сорокіна, новий будинок створено з використанням останніх технологій. У будівлі впроваджена система рекуперації тепла для економної підтримки комфортної температури в приміщеннях, молитовний зал обладнано новітньою аудіотехнікою. Підлоги побудовано з турецького натурального мармуру, а килими в молитовному залі привезено за спецзамовленням.

Східний культурний центр відкрито для всіх щодня з 11:00 до 18:00.

Аднан Ківан – власник відомого англомовного видання Kyiv Post, голова найбільшої корпорації KADORR, визнаної однією з найкращих і найнадійніших у країні. У володінні мільярдера портфель активів, загальною вартістю понад 800 млн дол. Він також розвиває сільськогосподарську галузь країни, інвестувавши в будівництво елеваторів та переробних комбінатів понад 400 млн дол. На сьогоднішній день Аднан Ківан є найбільшим арабським інвестором України.