«Атлетіко» обіграв «Реал» і в третій раз завоював Суперкубок УЄФА

У матчі за Суперкубок УЄФА «Атлетіко» на полі «А. Ле Кок Арена »в Талліні в додатковий час обіграв «Реал» з рахунком 4:2.

Основний час зустрічі завершився внічию – 2:2. У «матрацників» дубль оформив Дієго Коста, відзначившись на 51-й секунді і 79-й хвилині, а у «вершкових» м’ячі забили Карім Бензема (27-хвилина) і Серхіо Рамос (63).

У додатковий час на 98-й хвилині Сауль вивів «Атлетіко» вперед, його одноклубник Коке встановив остаточний рахунок в матчі, забивши на 104-й хвилині.

Таким чином, «Атлетіко» в третій раз в історії завоював Суперкубок УЄФА. Раніше вони брали цей трофей в 2010-му і 2012-му роках.

«Реал» – «Атлетіко» – 2:4 (1:1)

Голи: 0:1 – 1 Дієго Коста, 1:1 – 27 Бензема, 2:1 – 63, пенальті Рамос, 2:2 – 79 Дієго Коста, 2:3 – 98 Сауль, 2:4 – 104 Коке.

«Реал»: Навас, Варан, Карвахаль, Рамос, Марсело, Кроос (Майораля, 102), Іско (Васкес, 83), Асенсіо (Модрич, 57), Каземіро (Себальос, 76), Бейл, Бензема.

«Атлетіко»: Облак, Годін, Савич, Хуанфран, Люка Ернандес, Коке, Лемар (Парті, 90), Родрі Ернандес (Вітол, 71), Сауль, Дієго Коста (Хіменес, 109), Грізманн (Корреа, 57).

Попередження: Асенсіо (35), Марсело (54), Корреа (60), Дієго Коста (62), Себальос (90), Модрич (101), Вітол (105), Рамос (113).