Нардепи Мосійчук і Шахов побилися в прямому ефірі одного з українських телеканалів

Нардепи Ігор Мосійчук (“Радикальна партія”) і Сергій Шахов (“Наш край”) побилися в прямому ефірі телеканалу “Прямий“. 

Причиною скандалу став вираз Шахова про “гей-паради”, який був адресований в бік Мосійчука.

“Я хочу звернутися до шановного свого товарища і колеги Сергія Шахова: Ви не вживайте слова, які Вам не личить вживати і не будьте напіввагітним. Не можна бути в опозиції до уряду і представляти АП. Ви виглядаєте дуже смішно…Ви іноді тут говорите не по темі”, – заявив Мосійчук.

На що Шахов відповів нардепу: “По гей-парадам не ходіть, будь ласка, будьте чоловіком”.

Після цього нардеп від “Радикальної партії” попросив Шахова вибачитися і назвав його “базарною бабою”. При цьому Мосійчук зазначив, що ніколи не був на “гей-параді”.

Шахов в свою чергу назвав Мосійчука “хворою людиною”, а радикал заявив, що Шахов був “обнальщиком” у екс-президента України Віктора Януковича.

Після цього Шахов штовхнув Мосійчука, той впав на підлогу. Піднімаючись, Мосійчук почав бити Шахова тростиною.

Згодом сутичка народних обранців продовжилась, проте вже у ліфті офісу телеканалу.

Нагадаємо, що кілька днів тому Ігор Мосійчук після ефіру на одному з українських телеканалів почав бурхливо з’ясовувати стосунки з депутатом від БПП Сергієм Лещенком.

Конфлікт стався на тлі розмови про орієнтацію лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка. Мосійчук під час ефіру дорікнув Лещенко у відвідуванні Маршу рівності.

“Це вам треба розвивати тему гей-параду, тому що ваш лідер є активним учасником цього руху”, – відповів депутат Ради від БПП.

Після цього опоненти почали штовхатися, а Мосійчук вдарив Лещенко тростиною.