Нафтогаз з 1 вересня 2018 року збільшить ціну на газ

НАК “Нафтогаз України” з 1 вересня 2018 року збільшить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 4,6% (на 469,2 грн) порівняно з серпнем – до 10 тис. 599,6 грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).

Згідно з повідомленням компанії, зазначена ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ за передоплатою в обсязі понад 50 тис. куб. м на місяць за умови відсутності боргів перед компанією, і для 100-відсоткових “дочок” НАК.

Для інших покупців ціна наступного місяця також зросте на 4,6% (на 511,2 грн) – до 11 тис. 594,4 грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ), пише Інтерфакс.

Як повідомлялося, в Україні з 1 жовтня 2015 року скасовано державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення і ТКЕ для потреб населення. Відтоді “Нафтогаз України” постачає газ промисловим споживачам, бюджетним організаціям та іншим суб’єктам господарювання на ринкових умовах.

“Нафтогаз України” об’єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.