Трамп має намір запропонувати Комісії з цінних паперів змінити правила фінансової звітності

Президент США Дональд Трамп має намір звернутися до Федеральної комісії з цінних паперів і бірж США з пропозицією розглянути можливість відмови від вимоги до американських компаній надавати щоквартальну звітність і перейти до звітності за шість місяців.

Як заявив Трамп в п’ятницю в Twitter, що він “в бесіді з одним з найбільш видатних лідерів бізнесу в світі, запитав про те, які заходи сприяли б покращенню стану бізнесу і зайнятості в США”. “Припинити практику щоквартальних звітів і перейдіть на звітність за шість місяців”, – навів Трамп відповідь неназваного по імені бізнесмена. “Це забезпечить більшу гнучкість і економію коштів, – продовжував Трамп. – Я повинен звернутися у Федеральну комісію з цінних паперів і бірж з тим, щоб це питання буде вивчене”.

Пізніше в бесіді з журналістами Трамп зазначив, що “хотів би, щоб звітність надавалася двічі на рік, однак це питання слід обговорити”. “Ми дуже уважно вивчаємо це питання, ми розглядаємо можливість надання звітності два рази на рік, а не чотири рази на рік”, – додав він.

Про надання щоквартальної звітності міститься в Законі 1934 року про цінні папери і біржі (Securities and Exchage Act of 1934), прийнятому після “Великої депресії” 1929 року для того, щоб підвищити довіру інвесторів та забезпечити більшу прозорість діяльності компаній. У відповідності з цим законом була створена Федеральна комісія з цінних паперів і бірж, яка визначає правила подання фінансової звітності американських компаній.