Керівництво «Бордо» хоче, щоб Тьєррі Анрі очолив команду

Портал goal.com повідомив, що керівництво «Бордо» вже шукає заміну Густаво Пойєту, нинішньому головному тренеру клубу.

Повідомляється, що пріоритетним варіантом для «жирондинців» є Тьєррі Анрі. Француз входить до складу штабу Роберто Мартінеса в збірній Бельгії.

Як гравець Анрі прославився завдяки виступам за «Ювентус», «Арсенал», «Барселону» і збірну Франції. Він як і раніше залишається кращим бомбардиром в історії національної команди своєї країни і «канонірів».

У другій половині сезону 2015/16 Тьєррі Анрі працював з однією з юнацьких команд «Арсеналу». У серпні 2016 року він приєднався до штабу Роберто Мартінеса в збірній Бельгії. Француз також працював експертом на Sky Sports, але після ЧС-2018 вирішив зосередитися на тренерській діяльності.

На прес-конференції після матчу проти «Маріуполя», який відбувся в четвер, Густаво Пойєт несподівано для всіх виступив з критикою керівництва «Бордо». Незабаром «жирондинці» відсторонили уругвайця від роботи з командою на один тиждень. Готувати її до найближчих ігор буде Ерік Бедуе.

Американський інвестиційний фонд GACP, який візьме контроль над «Бордо» у вересні, хоче бачити на чолі команди саме Тьєррі Анрі. Повідомляється, що французу цікавий такий варіант продовження кар’єри. Він навіть встиг поставити кілька запитань про стратегію розвитку клубу.

Видання L’Equipe припускає, що «Жирондинці» також розглядають кандидатури Лорана Блана і Ремі Гарда. Крім того, «Бордо» може очолити Юрген Клінсман або Мікаель Лаудруп.